„Cieľom umenia nie je reprezentovať vonkajší vzhľad vecí, ale ich vnútorný význam.“


ARISTOTELES

O nás

Sme fullservisová reklamná agentúra

V reklame a brandingu sme už od roku 2007. Naším poslaním je zabezpečiť individuálnu realizáciu a servis. Poskytujeme komplexné služby, od prvotnej myšlienky, cez koncepčné kreatívne riešenia, grafické návrhy a vizualizácie. Nájdeme optimálne technické riešenie, až po realizáciu a inštaláciu. Úroveň našich skúseností sa dá dosiahnuť iba rokmi praxe. Práve preto Vám pomôžeme zviditeľniť sa a dodať Vašej značke to práve miesto na trhu. 

Manažment

Mgr. Dominik Luknár

CEO

Od začiatku svojej profesnej dráhy, čo už je viac ako 20 rokov, sa pohybuje výhradne v oblasti marketingu. Prešiel si viacerými pozíciami a spoločnosťami, pomocou čoho sa mu podarilo nadobudnúť rozsiahle skúsenosti z mnohých oblastí markektingu. Od pozície grafika a dizajnéra, marketingového špecialistu, account manažéra v reklamnej agentúre až po produkčného riaditeľa vo fullservisovej agentúre. Založenie vlastnej fullservisovej agentúry PRODUCTIVITY, mu umožnilo napĺňať potreby klientov presne podľa predstáv a s maximálnou spoľahlivosťou. Vďaka vysokej kvalite práce tvoria veľkú časť objednávok rôzne reklamné agentúry a objednávajú si subdodávateľské práce na objednákach ich klientov. 

Najväčšou pracovnou záľubou a zároveň výzvou je pre Dominika realizovanie atypických objednávok, kedy zákazník očakáva neštandard a vždy dostane nadštandard. Vďaka tomu sa mu podarilo vymyslieť a zrealizovať jeden z prvých LED nasvietených bigboradov na Slovensku pre AUDI, s nasvietením predných svetiel, alebo dymiaci bigboard pre Tatrabanku. Productivity pod vedením Dominika je špecialista na kreatívne atypické riešenia a väčšinou realizácia takéhoto typu objednávky prevýši očakávania zákazníka. u